Tłumacz

wtorek, 28 lipca 2009

Skrzynka na dziudzioły.

Skrzynka na wino. Ma służyć jako skrzynka na dezodoranty i inne dziudzioły do łazienki.W wersji białej mi się nie spodobała, poza tym lakier mi zażółcił. Przerobiłam więc na grecką (ta pomarańczowa).

7 komentarzy:

Laura pisze...

Ała!Jakie kurczę ładne! Nie wpadłam na to jak wykorzystać ewentualnie skrzynkę na wino. A tu proszę-pomysł prosty jak drut. Się mi podoba bardzo :)

Kasia pisze...

Dzięki. :)

Missy pisze...

A może to nie lakier zażółcił tylko serwetka się rozmazała (nadruk)? Ja znam tę serwetkę i straszliwie ciężko utrzymać biel pracy gdy się ten motyw wycina i naklei.

Kasia pisze...

Może. Już po naklejeniu mi sie nie podobała. Była róznica bieli między tłem serwetki a moją farbą. Podmalowywałam. Potem cos po lakierowaniu sie stało. Motyw ładny, ale nie będzie mnie juz denerwował.

Jednoskrzydła pisze...

Kasiu to ja jakaś dziwna jestem - zrobiłam 2 prace z tym motywem i było OK... niedługo będą na blogu, lakier to-do akrylowy, no ale z decu tak jest dwie osoby usiądą do tych samych dekorów i preparatów i efekt raz fajny a raz trzeba od nowa Macieju...

Missy pisze...

Jednoskrzydła ma rację. Motyw ładny, a jednemu wyjdzie, drugiemu nie. Ja się nagimnastykowałam z moją biżu z tym motywem, że hej. Ale bardzo się podoba i daleko mieszka... ta biżu. To najważniejsze :)
Z pracy masz być też Ty zadowolona.

Fellixa pisze...

Bardzo fajna skrzynka i podobają mi się obie wersje. Zanim przeczytałam komentarz, myślałam, że to są dwie skrzyneczki.
Pozdrawiam