Tłumacz

środa, 14 stycznia 2009

Blog roku 2008. Proszę o głosy.

Zgłosiłam swojego bloga do konkursu.
Nie to bym liczyła na zwycięstwo, ale tak jakoś....
Nie mogę się równać z zawodowymi blogerami.Jestem początkująca.


Aktualnie trwa II etap Konkursu – nominowanie blogów.


Głosowanie w tym etapie Konkursu polega na wysłaniu SMS na numer 7144. W treści SMS wpisz: H00950 (Uwaga! W treści SMSa należy umieścić jedynie numer bloga, nie należy umieszczać w niej żadnych dodatkowych znaków ani spacji.) Koszt SMSa to 1,22 zł brutto (1 zł + 22% VAT).

W głosowaniu może wziąć udział dowolna osoba, przy zastosowaniu zasady, że z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog.

Ilość głosów otrzymanych przez poszczególne blogi będzie wyświetlana w serwisie http://blogroku.pl za pomocą specjalnych oznaczeń graficznych, według następujących zasad:
Jeżeli blog otrzyma od 1 do 5 głosów – 1 oznaczenie
Jeżeli blog otrzyma od 6 do 50 głosów – 2 oznaczenia
Jeżeli blog otrzyma od 51 do 250 głosów – 3 oznaczenia
Jeżeli blog otrzyma od 251 do 1000 głosów – 4 oznaczenia
Jeżeli blog otrzyma od 1001 do 5000 głosów – 5 oznaczeń.


W efekcie tego głosowania do kolejnego etapu Konkursu – oceny blogów przez Kapitułę Konkursu oraz głosowania - wyboru najlepszych Blogów Blogerów - przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów. W każdej z kategorii powstanie lista takich 10 blogów.

Wszystkie osoby głosujące w II i III etapie Konkursu mają szansę na wygranie jednego z 10 aparatów fotograficznych Casio Exilim EX-Z80 o wartości 499 zł każdy. Szczegółowe zasady przyznawania nagród zostały opisane w Regulaminie „Nagrody dla głosujących”.

Brak komentarzy: